![](/_tbkp/first_dz4.jpg)
Наш спільний дім — єдина Україна,
Сьогодні всіх дітей скликає на урок.
Щаслива буде хай кожнісінька дитина
І впевнено в науку робить крок!
![](/_tbkp/first_dz.jpg)
Перший дзвоник – свято зустрічі зі школою, зі своїми вчителями та однокласниками. Вчителі та учні незалежної держави України виходять сьогодні на ниву знань, щоб підкорювати нові вершини науки, яка так потрібна кожному у житті. Сьогодні учні та вчителі Рівненської загальноосвітньої школи №24 відкрили першу сторінку шкільного життя для нових мешканців Країни Знань – першокласників.
![](/_tbkp/first_dz2.jpg)
Шкільна роди
...
Читати далі »