11 вересня 2015 року у Рівненській ЗОШ №24 відбулася виставка –конкурс «Друге життя побутових відходів» під час якої учні мали змогу продемонструвати креативність, винахідливість та вишуканість.

 Категорія «Осінні тенденції моди» об’єднала юних майстринь голки та ниток. Учениця 8-А класу Грошовик Ольга представила сукню, для створення якої було використано гумові рукавички. Дівчата 6-Б класу виготовили плаття зі сміттєвих пакетів.

У категорії  «Садівництво»  було представлено вишуканні квіти та букети, які створили з використанням пластикового посуду та соломинок. На виставку завітали також справжні ґазди, які показали своє господарство та свійських тварин.

... Читати далі »

Переглядів: 732 | Додав: Olga | Дата: 2015-09-14 | Коментарі (0)

Благодійний фонд «Овес» ініціював проведення всеукраїнської акції зі збору пластика для допомоги у протезуванні захисників АТО.

Учнівське самоврядування Рівненської ЗОШ №24 закликало учнів та педагогічний колектив підтримати таку ініціативу.

Учні, вчителі та батьки  долучилися до проведення збору пластикових кришечок.

Члени центру «Інформації» на чолі з головою Учнівської ради Сльозою Вікторією розклеїли оголошення про проведення акції на під’їздах будинків мікрорайону, повідомляючи про те, що контейнер для кришечок знаходиться у холі школи на першому поверсі та усі небайдужі рівняни можуть долучитися до акції.

За перший тиждень було зібрано 600 кришечок. І це лише початок! Ми прагнемо допомогти наш ... Читати далі »

Переглядів: 524 | Додав: Olga | Дата: 2015-09-14 | Коментарі (0)