Психологічна служба є складовою частиною освітнього процесу ЗОШ №24.

Практичний психолог навчального закладу - Доманська Людмила Володимирівна

 

Скринька довіри факультету агротехнологій та природокористування – Факультет агротехнологій та природокористування СНАУ

Шановні учні, вчителі, батьки!

У кожної людини рано чи пізно у житті можуть виникнути певні складнощі. Такі моменти складно пережити і дорослим і дітям. Якщо Ви можете вирішити свої проблеми самостійно - це чудово, але іноді люди потребують допомоги іншої людини  (незалежної, об'єктивної).

Для Вас відкрита ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА ДОВІРИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗОШ №24. Ви можете звернутися до практичного психолога чи соціального педагога. Для цього Вам потрібно натиснути на зображення.

Усі запитання і повідомлення, в тому числі й анонімні, не залишаться без уваги.

Не будьте байдужими! Беріть активну участь у створенні позитивного іміджу закладу освіти!

 

 

 

УВАГА!   Важлива   інформація

Громадська організація «Ла Страда-Україна», діяльність якої направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності і вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини, повідомляє, що на базі ГО «Ла Страда-Україна» функціонує дві «гарячі» лінії:

1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 і в суботу — з 12.00 до 16.00.

2. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації перейшла на новий загальноєвропейський номер 116 123. Даний номер є безкоштовним з мобільних телефонів. Лінія працює цілодобово.

 

Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей працює за номером 1547.

 

Консультативна служба «Телефон довіри» у м. Рівне працює за номерами 62-06-06, 067 762 06 06. Телефонуйте з 14.00 до 21.00 щодня, крім вихідних та святкових днів.