Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху та безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
З 08 по 12 листопада в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху та безпеки життєдіяльності, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки.
![](http://images.vfl.ru/ii/1637218486/8392465b/36734964.jpg)
![](http://images.vfl.ru/ii/1637218487/092e916a/36734969.jpg)
![](http://images.vfl.ru/ii/1637218487/2c099d91/36734968.jpg)
...
Читати далі »