Ми рідко замислюємося, що мова — це неоціненний скарб народу. Щоб оволодіти цим скарбом, людина мусить постійно докладати зусиль, усвідомлюючи, що існує складна наука рідної мови. Адже з того, як говорить та чи та людина, можна зробити висновок про загальний розвиток цієї людини, її освіту й культурний рівень.

З метою утвердження української мови як мови української нації, розвитку духовності, моральності, формування національної свідомості учнівської молоді та з нагоди Дня української писемності та мови  9 листопада у ЗОШ№ 24 було проведено такі заходи.

... Читати далі »

Переглядів: 187 | Додав: Olga | Дата: 2021-11-12

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху та безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 08 по 12 листопада в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху та безпеки життєдіяльності, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки.

... Читати далі »

Переглядів: 221 | Додав: taniaprokopchuk2 | Дата: 2021-11-12