![](http://i.piccy.info/i9/dcd786ce66705541e3b04a610648f912/1556787720/24540/1298124/18.jpg)
Коли приходить весна на Україну, пробуджується і воскресає природа, відроджується життя і надходять Великодні свята, беруться українці за давнє ремесло – розписування писанок. Мудрі люди кажуть: «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки». Кожна писанка – це маленький світ. Історія писанок як символу весняного відродження природи сягає у далеке минуле і пов'язана з ритуалом весняного відродження землі. 23 квітня 2019 року у Рівненській ЗОШ №24 відбулася традиційна щорічна акція «Великодня майстерня випускників». У музеї народознавства «Сповідь давнини» випускники за підтримки вчителя трудового навчання Логвись В.В. створювали власні п
...
Читати далі »