![](http://picua.org/img/2017-10/01/7mtusb0h46e4tm275gjb2wxbu.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-10/01/5o1lkyk39a2y0i5o5r7x4o9rs.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-10/01/5wazquc0cftzcrnzo83a1mev5.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-10/01/46w6qyeywupt2j0cuacyj0as1.jpg)
ДОРОГІ ВЧИТЕЛІ!! Від щирого серця дякуємо вам за знання, які ви щедро дарували нам протягом довгих років. Ви – справжні майстри своєї справи, які вкладають частинку душі в учнів. Своєю любов’ю до знань і розвитку ви змогли зробити працьовитими найслабших і ледачих учнів. Бажаємо вам фінансового благополуччя, якомога більше радості в житті, талановитих і працездатних учнів, які подарують вам позитивні емоції і віру в майбутнє.