Другий день у загоні "Friendship" пройшов весело і жваво.
Загін проявив себе як згуртований колектив, разом беручи участь в усіх запланованих заходах. Вдосконалювали знання англійської мови працюючи в групах над розвитком комунікативних навичок. Проводилися ігри " Say more" , "Who will be the best". Таборчта розучували пісню "Hello, bonjuour" та танець до відкриття табірної зміни.
![](http://picua.org/img/2017-06/01/cqgheqkacn5zgnf3ofvj8ron1.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-06/01/7i4kvt78g1k8b5q5c75myzlx9.jpg)
...
Читати далі »