Субота, 2019-09-21, 10:39 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт Рівненської ЗОШ №24

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

4:12 PM
Список дітей, зарахованих до 1 класу

Список дітей, які зараховуються у 1 клас Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради з 01 вересня 2019 року

 

 

  1. Александрова Варвара Максимівна
  2. Андросюк Фаїна Василівна
  3. Антонюк Святослав Анатолійович
  4. Апончук Анастасія Іванівна
  5. Берник Софія Олегівна
  6. Бойко Михайло Іванович
  7. Бондаренко Олександр Віталійович
  8. Боришкевич Богдан Андрійович
  9. Бояр Соломія Юріївна
  10. В’юн Богдан Михайлович
  11. Василець Вероніка Юріївна
  12. Ващишин Мирослав Романович
  13. Вишнев Михайло Семенович
  14. Власюк Владислав Вадимович
  15. Вознюк Денис Романович
  16. Гадьо Христина Іванівна
  17. Герасимчук Аделіна Андріївна
  18. Герасимчук Владислав Андрійович
  19. Голубов Андрій Сергійович
  20. Гоярчук Роман Олексійович
  21. Гудюк Андрій Сергійович
  22. Гуменюк Вікторія Юріївна
  23. Джура Максим Михайлович
  24. Дзиковський Даниїл Васильович
  25. Дибач Варвара Янівна
  26. Дмитрук Ангеліна Русланівна
  27. Дмитрук Каріна Василівна
  28. Дундюк Дарина Вікторівна
  29. Журавель Денис Юрійович
  30. Заяць Ангеліна Юріївна
  31. Зима Євгенія Василівна
  32. Іванченко Олександра Валеріївна
  33. Іванюк Давид Володимирович
  34. Іващенко Ян Юліанович
  35. Казаков Ярослав Валентинович
  36. Калинюк Анна Олександрівна
  37. Касянчук Катерина Русланівна
  38. Кішинська Анна Віталіївна
  39. Кляштарнюк Юлія Романівна
  40. Ковальов Віктор Юрійович
  41. Ковальчук Анастасія Іванівна
  42. Ковальчук Катерина Дмитрівна
  43. Комар Олександр Валерійович
  44. Комзюк Катерина Юріївна
  45. Кондратюк Іван Романович
  46. Косецький Олександр Олегович
  47. Костін Микита Сергійович
  48. Костюк Єгор Володимирович
  49. Коток Олівія Вікторівна
  50. Кохан Андрій Олександрович
  51. Кравець Максим Вікторович
  52. Кравчук Артем Романович
  53. Куницька Іларія Олегівна
  54. Курач Максим В’ячеславович
  55. Литвинчук Артем Васильович
  56. Логінова Ольга Максимівна
  57. Лозінська Аліса Олександрівна
  58. Мазурець Денис Миколайович
  59. Мазурець Тимур Миколайович
  60. Максимчук Христина Валеріївна
  61. Малімон Тимофій Юрійович
  62. Марчук Михайло Максимович
  63. Мусієнко Максим Обіорахович
  64. Невмержицький Микита Олександрович
  65. Овсійчук Артем Ярославович
  66. Оніщук Данило Сергійович
  67. Опанасюк Андрій Євгенійович
  68. Остапюк Дарина Андріївна
  69. Павловська Софія Віталіївна
  70. Павлюк Даніель Мартінович
  71. Пеліпей Богдан Олександрович
  72. Перев’язко Евеліна Сергіївна
  73. Полєгаєва Глафіра Павлівна
  74. Полюхович Вікторія Миколаївна
  75. Потурай Михайло Денисович
  76. Приставський Дмитро Анатолійович
  77. Прищепа Юрій Юрійович
  78. Расказова-Клічук Павліна Антонівна
  79. Романчук Богдан Васильович
  80. Рябухіна Дарина Юріївна
  81. Савчук Катерина Олександрівна
  82. Сагайдачний-Мальчевський Тимофій Вадимович
  83. Сачук Тимофій Романович
  84. Себень Марія Олександрівна
  85. Секо Софія Дмитрівна
  86. Селецький Трофім Олександрович
  87. Симонюк Олександра Володимирівна
  88. Синиця Дар’я Володимирівна
  89. Сич Михайло Олександрович
  90. Сікорська Анна Олександрівна
  91. Смаль Анастасія Павлівна
  92. Cокол Денис Федорович
  93. Сокол Маргарита Дмитрівна
  94. Сорокін Владислав Сергійович
  95. Сосюк Дар'я Антонівна
  96. Спіріденкова Вікторія Олексіївна
  97. Стрелець Злата Романівна
  98. Тарарук Арсеній Васильович
  99. Тимофіюк Володимир Степанович
  100. Ткач Анна Богданівна
  101. Томкович Вадим Сергійович
  102. Тополюк Вікторія Андріївна
  103. Тополюк Дарина Андріївна
  104. Травинська Вероніка Олексіївна
  105. Тригобчук Артем Євгенійович
  106. Федас Нікіта Михайлович
  107. Федорчук Софія Вікторівна
  108. Харкевич Максим Сергійович
  109. Хлопотіна Соломія Анатоліївна
  110. Хуарес Муньос Хакоб
  111. Целюх Діана Юріївна
  112. Черкас Тимофій Максимович
  113. Швед Сергій Сергійович
  114. Шворак Дарина Сергіівна
  115. Шевелюк (Покальчук) Матвій Іванович
  116. Шевчук Артем Ігорович
  117. Шналь Ілля Григорович
  118. Шпак Михайло Анатолійович
  119. Ясковець Владислав Олександрович
Переглядів: 200 | Додав: Olga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031