Понеділок, 2018-12-10, 1:31 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт Рівненської ЗОШ №24

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільна бібліотека

Шкільна бібліотека працює під керівництвом Олени Леонідівни Давидюк

Освіта: базова вища спеціальна за спеціальністю "бібліотекар"

Стаж роботи в ЗОШ №24 складає 34 років

Проблема, над якою працює бібліотекар: "Формування читацької культури і компетентності школярів"

Професійне кредо: "Якщо книга виходить із серця самої людини, то вона віднайде собі доступ до серця інших людей"

Життєве кредо: "Життя дано для того, щоб жити, радіти, творити і любити"

 

 

Паспорт бібліотеки

Дата заснування бібліотеки: 1 вересня 1983 p.

Адреса: м.Рівне, вул. М.Гайдамацька 15

Телефон: 24-55-20

Загальні відомості про бібліотеку

Рік заснування: 1983 р.

Книжковий фонд: 25053

Облікова документація бібліотеки

  • Книга сумарного обліку основного бібліотечного фонду
  • Книга сумарного обліку підручників
  • Книга сумарного обліку документів на електронних та магнітних носіях
  • Книга інвентарного обліку основного бібліотечного фонду
  • Зошит обліку документів тимчасового зберігання
  • Зошит обліку документів, отриманих від користувачів на заміну загублених
  • Щоденник роботи бібліотеки
  • Зошит видачі підручників по класах
  • Папка копій рахунків і накладних
  • Папка руху фонду

Режим роботи бібліотеки

Бібліотека працює з 8.00 до 17.15

Обідня перерва з 13.00 до 14.00

Вихідні дні: субота, неділя

Санітарний день: останній день місяця

Літопис наших справ

 

 

                                                    Посвята в читачі 

 Книги, як мудрі добрі друзі, вводять нас в дивний і прекрасний світ, розповідають про Землю і космос,

про життя дітей в нашій країні і за кордоном, знайомлять з чудовими людьми.

Читаючи, ми стаємо  розумнішими, сильнішими, добрішими.  

 

В рамках місячника "Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя" пройшло театралізоване засідання клубу "Здоров'ятко".

 

У 9-б класі відбулася виховна година на тему " Шкідливі звички", її було проведено спільно з нашим бібліотекарем.

4 жовтня відбулася лекція для дівчат 9-11 класів "Поговоримо про інтимне" з лікарем обласної лікарні Оксаною Житковською. Відповідальні за виховну годину бібліотекар школи Давидюк О.Л. та класний керівник 10-А класу Степанюк С.В.

В рамках місячника "Шкільна бібліотека" під гаслом "За здоровий спосіб життя"

відбулась виховна година в 4а класі "Культура харчування".

25 лютого 2016 року Олена Леонідівна запросила учнів 4-А класу на літературну зустріч, присвячену 145-ій річниці від дня народження Лесі Українки. Атмосфера шкільної бібліотеки виплекана роками  допитливими голосам учнів, розповідями Олени Леонідівни та душевним теплом, яким оповита кожна книга. Учні затамувавши подих слухали про тяжке життя славетної поетеси, були вражені її силою волі.

Найдич Регіна полюбляє поезії Лесі Українки  і під час зустрічі декламувала «Давню казку» та «Як дитиною бувало». 

Після зустрічі учні та класний керівник   Дмитренко Галина Олександрівна оглянули виставку творів Лариси Косач. Життя тендітної, вольової жінки є прикладом для кожного з нас і закликом до невтомної боротьби за власне майбутнє. 

Літературна зустріч - подорож до дня народження Т.Г.Шевченка "Ну що б, здавалося, слова...."

Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос — більш нічого.

А серце б’ється — ожива,

Як їх почує!.. 

Т.Г.Шевченко

 

    

09 березня 2016 року на запрошення бібліотекаря Рівненської ЗОШ №24 Давидюк Олени Леонідівни учні 4-А класу на чолі з класним керівником Дмитренко Галиною Олександрівною завітали на зустріч -  подорож стежинами життя славетного генія України Т.Г.Шевченка.

 

Учениця 5-А класу Смаль Юлія, яка посіла III місце у міському конкурсі читців – декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» декламувала вірш «У нашім раї на землі..». Літературна подорож шляхами генія розпочалася з дитинства поета, поступово наближаючись до юнацтва та перетнула кордон початку творчої діяльності, переслідувань, поневірянь та пошуків Тараса Григоровича.Учні 4-А класу Левенець Карина, Найдич Регіна, Статкевич Марина та Ніколайчук Богдан читали напам'ять поезії Кобзаря. Життєвий та творчий шлях не залишив байдужим нікого, діти з цікавістю оглянули тематичну книжкову виставку, присвячену життю поета.Олена Леонідівна підготувала книжкову виставку "Скарби безсмертного Кобзаря" (5-11 класи) та "Т.Г.Шевченко - дітям"  (1-4 класи).

Шевченкове слово живе у душі кожного з нас. З ним ми боремося за нашу Батьківщину, виховуємо наступне покоління патріотів та формуємо власну життєву позицію. 

  
                                                                                                      

Місячник "Шкільна бібліотека"

Гасло : "Книга і читання - важливий чинник виховання духовних цінностей учнів"

Бібліотечний урок для учнів 5-ого класу "Робота з книжкою. Зміст книжки, журналу"

   

  У рамках місячника "Шкільна бібліотека" під гаслом : "Книга і читання - важливий чинник виховання духовних цінностей учнів" 11 жовтня 2016 року у Рівненській ЗОШ №24 бібліотекар школи Давидюк О.Л. радо зустрічала п"ятикласників у стінах шкільної бібліотеки, адже разом з вчителем української мови та літератури Кравець Н.М. проводила урок  з теми : "Робота з книжкою. Зміст книжки,журналу".

 

 

   

 

Школярі дізналися, як виникли перші книги, якими вони були; навчилися працювати з книжкою, словником , а ще подивилися цікавий фільм "Як твориться книга".

Зустріч з письменником рідного краю Валерієм Войтовичем

Зустріч з людиною цікавою, творчою -завжди незабутня. 12 жовтня 2016 року на урок української літератури до одинадцятикласників бібліотекарем Рівненської ЗОШ №24 Давидюк Оленою Леонідівною у рамках місячника "Шкільна бібліотека" був запрошений гість - рівненський письменник Валерій Войтович. 

 

 

 

 

  Він представив учням свої цікаві книги, культорологічні та етнографічні дослідження, допоміг поринути у  дивовижний світ української міфології.

 

 

Свято "Посвята у читачі учнів 2-х класів"

 

 

   Книги, як мудрі добрі друзі, вводять нас в дивний і прекрасний світ, розповідають про Землю і космос, про життя дітей в нашій країні і за кордоном, знайомлять з чудовими людьми. Читаючи, ми стаємо  розумнішими, сильнішими, добрішими.  

   

З книжкою ми зустрічаємося у дитинстві і вона супроводжує нас до старості.  

У Рівненській ЗОШ №24 є людина, яка знає усі секрети книг, адже вона зберігає таємниці поетів, письменників і ділиться своїми знаннями з учнями школи.  Ця чарівна пані, Давидюк Олена Леонідівна -  бібліотекар школи.

 

 

20 жовтня 2016 року Олена Леонідівна разом зі своїми вірними помічниками, серед яких лікар Айболит та королева книг запросила учнів 2-х класів на свято «Посвята у читачі». Шкільний ансамбль під керівництвом вчителя музичного мистецтва Гордійчук Н.В. створив піднесену, святкову атмосферу у залі. Другокласники  отримали важливі поради, яким чином доглядати за книгами та переглянули фільм «Як створювалася книга». Олена Леонідівна радо зустрічає кожного учня, який навідується до бібліотеки. Книга – вірний друг і порадник на усе життя.

Бібліотечний урок у 2-А класі "Письменники Рівненщини - дітям"

        Чарівний світ казок та книг манить юних читачів і захоплює цікавими, непередбачуваними сюжетними лініями. Інтерес до читання зростає з кожним роком  і з’являється безліч яскравих, пізнавальних та захоплюючих книг.18 листопада 2016 року учні 2-А класу Рівненської ЗОШ №24 на чолі з класним керівником Блащук Н.К. завітали у гості до шкільної бібліотеки.

  

 

Книжкова пані, бібліотекар школи, Давидюк О.А. познайомила  діток з книгами письменників рідного краю, адже тема бібліотечного уроку звучала як «Письменники Рівненщини - дітям».Учні переглянули книги Євгена Шморгуна, Сергія Гридіна та багатьох інших письменників, які пишуть дитячі книги.

 

 

 

 

 

 
 

Презентація книги " Незалежність України"

        Історія - складна наука, вона сповнена перехрестями дат та подій, які лишили по собі слід у долях цілих народів та поколінь. Знайомство з історичним минулим України у школі починається у 5 класі. Проте важливі дати, які вшановуються українцями учні вивчають з першого класу.

 

 

 

        17 січня 2017 року бібліотекар Рівненської ЗОШ №24 Давидюк Олена Леонідівна познайомила учнів 4-Б класу з новою книгою видавництва «Мамине сонечко» під назвою «Незалежність України».

          Книга складається з 25-ти розділів, кожен з яких присвячений певному  періоду  з історії України, а саме день Соборності, пам’яті героїв Крут, день справжніх козаків та багато інших.

  Книга наповнена чудовим, насиченим ілюстраційним матеріалом та є корисним помічником кожному вчителю у підготовці до годин спілкування. Учні також можуть завітати до бібліотеки та взяти книгу додому, аби разом з батьками пізнавати цікаві сторінки з історії України.

Виховна година у 9-А класі "Рівне. На межі століть"

01 березня 2017 року вчитель історії Степанюк С.В. та бібліотекар Давидюк О.Л. провели виховну годину: "Рівне. На межі тисячоліть" у 9-А класі Рівненської ЗОШ №24. Учениця 9-А класу Кібиш Олександра декламувала поезію Олександра Богачука "Мій край". Також школярі читали поетичний твір "Я люблю своє місто".

 

Світлана Василівна та Олена Леонідівна запросили Данильчук Галину Федорівну, яка є працівником рівненського краєзнавчого музею. Галина Федорівна провела віртуальну мандрівку "Вулицями старого Рівного".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні переглянули архівні фото нашого міста, спробували вгадати назви вулиць та будівель. Олена Леонідівна презентувала книгу "Рівне. На межі тисячоліть".

Виховна година у 4-В класі у рамках тижня дитячого читання "Шануй книгу"

Творять не тільки письменники, а й читачі.

Г.Ібсен

            Важко уявити життя людини без книги, адже ми знайомимося з нею у дитинстві і крокуємо поруч впродовж довгих років. Вони навчають, допомагають та відкривають новий світ цікавинок для нас.

            У дитинстві мама знайомить дитину з книжковим світом через казки, а з плином часу у житті дитини з’являється новий наставник, володарка книг. Бібліотекар зміцнює зв'язок школярів з книгами, організовуючи пізнавальні, захоплюючі виховні заходи, зустрічі.

              21 березня 2017 року у рамках тижня дитячого читання відбулася виховна година «Шануй книгу» у 4-В класі за участю бібліотекаря школи Давидюк Олени Леонідівни.

         

 

 

 

 

 

Школярі оглянули книжковий фонд бібліотеки, дізналися про цікаві аспекти роботи бібліотекаря. Під час виховного заходу учні пригадали правила поводження з книгами, розповідали власні улюблені історії.

           Тож творімо свої цікаві історії!

Виховна година у 2-В класі "У світі книги"

          Тиждень дитячого читання весело та емоційно минає у стінах Рівненської ЗОШ №24 і 23 березня 2017 року завітав до учнів 2-В класу. Давидюк Олена Леонідівна, бібліотекар школи та Ткачук Олена Юріївна, класний керівник 2-В класу підготували виховну годину «У світі книги».

           

            Школярі підготували вірші про книги та цікаві вислови відомих людей про актуальність читання у нашому житті. Окрім того, під час виховної години прозвучала пісня про книгу.

          Олена Леонідівна розповіла учням про «Рівненський буквар», автором якого є рівненська літераторка та майстриня Олена Медведєва.

 

 

 

Флешмоб "Читати - це модно і престижно"
 

     Читати - це модно! Ці слова є девізом Олени Леонідівни Давидюк, бібліотекаря Рівненської ЗОШ №24. Завдяки ентузіазму та натхненню Олени Леонідівни у стінах школи відбувається багато цікавих заходів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання відбувся флешмоб "Читати - це модно і престижно". Учні 2-4 класів під час перерви влаштували флешмоб із запальними танцями.

Олена Леонідівна також познайомила школярів з новинками шкільної бібліотеки. Багато учнів виявили бажання взяти книгу на канікули для прочитання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31