11:02 PM Відкритий урок у 1-В класі «Закріплення звукового значення букви Її. Словниково–логічні вправи. Опрацювання віршів Г.Чубая" | |
Мета уроку : продовжити формувати у дітей уявлення про звуко-буквені співвідношення в системі голосних української мови; формувати навички виразного читання віршованого тексту; виховувати патріотичні почуття; любов та бережне ставлення до рідної землі.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |