1:24 PM Майстер-клас виготовлення патріотичних листівок | |
Гурток "Юний художник" розпочав свою роботу нещодавно у новому 2016-2017 навчальному році, проте Степанюк Любов Володимирівна, яка розкриває таланти маленьких творців активно долучилася до проведення тижня національно-патріотичного виховання у Рівненській ЗОШ №24.
12 жовтня 2016 року учні початкових класів Рівненської ЗОШ №24 виготовляли патріотичні сувеніри за допомогою паперових серветок.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |