Середа, 2019-10-23, 2:00 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт Рівненської ЗОШ №24

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методичні об'єднання


Тиждень англійської мови 2018

З 13 по 19 травня 2019 року в школі проходив тиждень англійської мови « LEARN ENGLISH WITH PLEASURE».

Вчителі англійської мови нашої школи не тільки проводили уроки та ділилися з учнями корисною інформацією, але й організували різноманітні заходи.

Метою тижня було сприяти вдосконаленню мовних та мовленнєвих навичок, вмінню концентрувати увагу, посилювати культурознавчий аспект в змісті навчання мови, а також сприяти виховуванню інтересу до вивчення англійської мови.

Протягом тижня проводились такі заходи:

В понеділок 13лютого була проведена інформаційна хвилина ,під час якої учнів школи ознайомили із планом роботи та розповіли про важливість вивчення іноземної мови в сучасному світі. Також учні 7- А класу організували виставку «The sights of London. Interesting facts about London».

Для посилення вивчення англійської мови у вівторок 14 травня учні мали можливість поринули у світ анімації та кіно. Учні 5 класів переглянули мультфільми « The clever monkey» та «The Sun and the Moon ». Учні 2 класів – «The magic fish » та

«Ali and the magic carpet». Учні 7 класів переглянули фільми «Boarding school: Friendship» та « Britain in Europe».

Серед учнів 5 класів було проведено змагання «Rebus Champions». Учасники гри поринули у чарівний світ англійської мови, розгадуючи різноманітні ребуси.

 

У середу 15 травня була проведена виставка «English speaking countries in questions and puzzles», де учні мали змогу ознайомитися із цікавою інформацією про англомовні країни. Також учні розгадували ребуси та кросворди. Переможцями стала команда « Smile».

У четвер 16 травня серед учнів 9-А класу було проведено quiz show « Around Europe».Члени Євроклубу « Дружба» розповіли корисну та захоплюючу інформацію про культуру та традиції звичаїв країн Європи. Присутні мали змогу перевірити рівень власних знань з англійської мови.

У пятницю 17 травня серед учнів 1-2 класів був проведений конкурс малюнків « Моя улюблена англійська літера».

Завершився тиждень врученням призів та нагородженням активних учасників.

  

 

 

Категорія: Методична робота | Додав: Olga (2019-08-20)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук