П`ятниця, 2020-02-21, 6:47 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт Рівненської ЗОШ №24

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методичні об'єднання


Європейський день мов 2016

 

   

 

           Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Він відзначається 26 вересня для підтримки розвитку мов і їх розмаїття.

 

              Мода на володіння іноземними мовами не проходить ніколи. Ще в 18 столітті вважалося дуже модним використовувати в мові іноземні слова. Серед європейських мов найбільш поширеними сьогодні є португальська, іспанська, французька та англійська. Однак Європейський день мов повноправно можуть святкувати носії будь-якої мови європейської держави: польської, української, німецької тощо.

 

Уперше Європейський день мов провели в 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов. Європейська комісія та Європейський центр із вивчення живих мов беруть активну участь в організації заходів цього дня.

 

 

       Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне і лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом усього життя.

 

 

                     Вчителі МО вчителів іноземної мови активно долучилися до відзначення дня європейський мов. З 26 вересня по 07 жовтня 2016 року у Рівненській ЗОШ №24 відбуватиметься декадник англійської мови.

 

 

 

              Спільними зусиллями вчителі МО підготували виставку англомовних підручників, британських газет. Під час перерв учні з цікавістю оглядали виставку, читали уривки статей.

 

 

Учні долучилися до декадника організувавши виставку стіннівок, присвячених  агломовним кра          

 

Це  чудовий наочний матеріал для пізнання нових країн та їх звичаїв. 

 

Категорія: Методична робота | Додав: Філософ (2016-09-27)
Переглядів: 461 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Вхід на сайт
Пошук