4:40 PM
Солодкі вітання до Нового року

У сучасному світі ми маємо багато героїв, які рятують світ від зла та кривди. Дивлячись на них, щоразу дивуємося, чи можуть вони повторити свої подвиги у реальному житті. Незмінний образ незламних, мужніх та непохитних героїв постає у кадрах фільмів та на сторінках книг.

Проте якщо озирнутися навколо, то побачимо, що ці герої поруч з нами у щоденному житті. Наші герої АТО. Ці незламні чоловіки обороняють незалежність та цілісність Батьківщини кожну хвилину власного життя. Але водночас вони є  батьками наших учнів, які пишаються своїми героями.

         Бачити поруч батька – найбільший подарунок для кожної дитини, чий тато знаходиться у зоні АТО. І кожен з нас вірить, що ця мрія обов’язково здійсниться.

         24 грудня 2015 року члени  центру «Милосердя» Учнівської ради Рівненської ЗОШ №24 вирішили подарувати солодкі подарунки учням, батьки яких є чи були учасниками АТО. Отримуючи  пакуночок із солодощами, кожен загадував своє бажання і ми віримо, що воно неодмінно здійсниться, адже наша віра та любов творить дива.

Переглядів: 269 | Додав: Філософ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: