2:18 PM
Подарунок до Нового року з м.Лисичанськ

З 9 по 12 листопада 2015 року члени центру «Знання» Учнівської ради  проводили акцію «Подаруй книгу ровеснику зі Сходу» у Рівненській ЗОШ №24. Загалом було зібрано 60 художніх, дитячих книг, учні також писали листи та листівки своїм ровесникам зі Сходу з теплими побажаннями миру і добра. 13 листопада 2015 року усі зібрані книги були відправлені до м. Лисичанська Луганської області.

24 грудня 2015 року надійшла посилка з Лисичанської ЗОШ №9 із подарунками учням Рівненської ЗОШ №24.  Діти надіслали листівку з вітаннями до дня Святого Миколая, зошити, альбом, синьо-жовті браслети, український віночок та кольорові олівці.

Найзворушливішим подарунком став лист учениці 3-А классу, яка щиро дякувала за подарунки та надіслала іграшкового песика, з надією отримати звістку про отримання її подарунку.. У свою чергу учні 3-А класу на чолі з класним керівником Голяр А.В. вирішили надіслати відповідь з подякою та вітаннями до Нового року.

Немає жодної різниці у  якому куточку України ми  проживаємо. Нас єднає наша  мова, любов до рідної землі і  ми віримо у її світле майбутнє!

 

Переглядів: 284 | Додав: Філософ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: